Розробка логотипа, фірмового стилю та дизайну сайту трендового діджитал агентства inCloud-soft
КЛІЄНТ
InCloudSoft
РІК
2021
ЗАДАЧА
Розробити логотип, фірмовий стиль і дизайн сайту трендового діджитал агентства inCloud-soft. Передати стиль, функціональність і зручність для користувачів створених їх фахівцями інтернет-ресурсів і сайтів.
РІШЕННЯ
Для створення логотипу було обрано стриманий стиль в останніх тенденціях it сфери. За основу сайту обрана темна тема, так як вона створює контраст для візуалізації робіт з портфоліо виконаних у світлій темі. Два глибоких важкий кольори – чорний і червоний – вибрані не випадково. Так як основний профіт inCloud-soft – це розробка програмних продуктів, темна тема – основна для середовища, в якому пишеться код. Основний елемент, який використовується на кожній сторінці сайту – дим. Його колір переходить від чорного до сірого та червоного. На деяких сторінках до червоного додається перламутр.
РЕЗУЛЬТАТ
Універсальний логотип і фірмовий стиль, який дозволяє рухатися як в суворій корпоративній стилістиці, так і в яскравій хайповій. Живий, що виділяється серед інших, іміджевий сайт. На бекграунд відео з димом, який знаходитися в постійному русі. Кожен проект в портфоліо показаний в трьох варіантах адаптивного дизайну: десктоп, планшет і телефон. Мокапи пристроїв і рух на їх екранах додають реалістичності і можливості презентувати користувачам самий затребуваний функціонал.